ÜRÜNLERİMİZ

Anasayfa » ÜRÜNLERİMİZ

 

Polietilen köpük şilte alçak yoğunluklu (LDPE) polietilenden üretilen, kapalı hücre yapısına sahip ve bir çok sektörde sınırsız kullanım alanına sahip, dayanıklılık ve fiyat anlamında avantaj sağlayan bir ambalaj malzemesidir.
DEVAMINI OKU
Polietilen naylon alçak yoğunluklu polietilen ve yüksek yoğunluklu polietilen hammadde ile üretilen ve bir çok sektörde kullanılan en ekonomik ve en temel ambalaj malzemesidir. Talebe göre 1. Kalite, ara kalite ve 2. kalite olarak üretilebilmektedir.
DEVAMINI OKU
Ürünü oluşabilecek darbe, çizilme, tozlanma ve diğer dış etkenlere karşı ürünün korunmasında kullanılabilecek en ideal ambalaj malzemelerinden birisidir. Hava kabarcıkları sayesinde ürünü tüm etkenlerden korur aynı zamanda ürünlerin aralarında seperatör olarakta kullanı
DEVAMINI OKU
Palet streç filmi, palet üzerinde sevkiyatı yapılan her türlü ürün ambalajını bir arada tutmak ve paletin dağılmasını önlemek için kullanılır. Sağlam yapısıyla büyük yük ve gerilmelere karşı üstün dayanıklılık sağlar.
DEVAMINI OKU
Orta seviye mukavemet gerektiren paketleme seçeneklerinde kullanılan bir ürün tipidir. Polipropilen çemberlere göre daha yüksek kopma mukavemeti daha düşük esneme katsayısına sahiptir.
DEVAMINI OKU
VCI ambalajlar ürünleri paslanmaya karşı etkili bir biçimde korur. Korozyon önleyicidir. Bu sayede ürünlerin depolanmasında ve sevkiyatında maksimum koruma sağlar.
DEVAMINI OKU